quasmaster
Recent Ratings
Check out quasmaster's...
100 84% | Infernal Affairs (2002) - Rated 04 Mar 2021 |
90 27% | Dawn of the Planet of the Apes (2014) - Rated 04 Mar 2021 |
100 84% | Platoon (1986) - Rated 04 Mar 2021 |
100 84% | The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 04 Mar 2021 |
100 84% | The Godfather: Part II (1974) - Rated 11 Mar 2017 |
90 27% | The Shining (1980) - Rated 11 Mar 2017 |
95 52% | Toy Story (1995) - Rated 24 Feb 2017 |
95 52% | Carlito's Way (1993) - Rated 24 Feb 2017 |
100 84% | Ghost in the Shell 2.0 (2008) - Rated 24 Feb 2017 |
100 84% | Fargo (2014) - Rated 24 Feb 2017 |