radbananas

Recent Ratings
Check out radbananas's...
80 23% | Black Panther (2018) - Apr 28, 2021 |
87 33% | WALL·E (2008) - Apr 28, 2021 |
95 53% | The Lion King II: Simba's Pride (1998) - Apr 28, 2021 |
60 3% | SpongeBob SquarePants (1999) - Apr 28, 2021 |
65 13% | BoJack Horseman (2014) - Apr 28, 2021 |
100 80% | Hilda (2018) - Apr 28, 2021 |
87 33% | Avatar: The Last Airbender (2005) - Apr 28, 2021 |
100 80% | Kipo and the Age of Wonderbeasts (2020) - Apr 28, 2021 |
90 43% | Star vs. the Forces of Evil (2015) - Apr 28, 2021 |
95 53% | Gravity Falls (2012) - Apr 28, 2021 |