Rankings2k

rankings2k
Movie Buff - 110 Film Ratings
Member Since: 28 Aug 2017

more Recent Ratings

40 31% Deep Impact (1998) - Rated 11 Dec 2023
"emotional"
40 31% Red (2010) - Rated 11 Dec 2023
"average"
45 40% Short Circuit (1986) - Rated 27 Nov 2018
70 68% Source Code (2011) - Rated 27 Nov 2018
80 77% Hugo (2011) - Rated 27 Nov 2018
"Pretty Good"
80 77% The Bourne Identity (2002) - Rated 27 Nov 2018
45 40% Signs (2002) - Rated 03 Jun 2018
55 50% Panic Room (2002) - Rated 03 Jun 2018
55 50% Mars Attacks! (1996) - Rated 03 Jun 2018
60 59% The Mummy (1999) - Rated 03 Jun 2018