Ratticus
Recent Ratings
Check out Ratticus's...
100 98% | Fargo (1996) - Rated 01 Jul 2018 |
95 85% | Dogville (2003) - Rated 01 Jul 2018 |
45 4% | The White Ribbon (2009) - Rated 06 May 2018 |
82 33% | Nebraska (2013) - Rated 06 May 2018 |
75 22% | Hard Eight (1996) - Rated 06 May 2018 |
94 80% | Unforgiven (1992) - Rated 29 Apr 2018 |
95 85% | The Apartment (1960) - Rated 29 Apr 2018 |
81 30% | Kind Hearts and Coronets (1949) - Rated 29 Apr 2018 |
93 75% | HyperNormalisation (2016) - Rated 29 Apr 2018 |
99 96% | A Separation (2011) - Rated 29 Apr 2018 |