renaudaf

renaudaf
Movie Buff - 103 Film Ratings
Member Since: 09 Oct 2015
Location: Canada
Bio: I like turtles

more Recent Ratings

Check out renaudaf's...

79 39% Disturbia (2007) - Rated 09 Oct 2015
94 92% Reservoir Dogs (1992) - Rated 09 Oct 2015
82 55% Natural Born Killers (1994) - Rated 09 Oct 2015
83 57% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 09 Oct 2015
88 69% Sin City (2005) - Rated 09 Oct 2015
80 47% Death Proof (2007) - Rated 09 Oct 2015
83 57% Planet Terror (2007) - Rated 09 Oct 2015
90 80% Inglourious Basterds (2009) - Rated 09 Oct 2015
88 69% Django Unchained (2012) - Rated 09 Oct 2015
100 99% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 09 Oct 2015