retrostik

retrostik
Flick Fan - 24 Film Ratings
Member Since: 25 Apr 2013
Location: Turkey

more Recent Ratings

Check out retrostik's...

100 97% WALL·E (2008) - Rated 25 Apr 2013
14% Oblivion (2013) - Rated 25 Apr 2013
31% Attack the Block (2011) - Rated 25 Apr 2013
14% The Cabin in the Woods (2012) - Rated 25 Apr 2013
15 35% Super 8 (2011) - Rated 25 Apr 2013
55 66% X-Men: First Class (2011) - Rated 25 Apr 2013
50 58% Source Code (2011) - Rated 25 Apr 2013
55 66% Paul (2011) - Rated 25 Apr 2013
80 87% Real Steel (2011) - Rated 25 Apr 2013
80 87% Dredd (2012) - Rated 25 Apr 2013