ruudy

ruudy
Flick Fan - 81 Film Ratings
Member Since: 05 Feb 2022
Location: France

more Recent Ratings

90 83% Jujutsu Kaisen (2020) - Rated 13 Nov 2022
85 69% Her (2013) - Rated 18 Aug 2022
90 83% The Fault in Our Stars (2014) - Rated 18 Aug 2022
69 15% House of Gucci (2021) - Rated 06 Mar 2022
78 47% Sing 2 (2021) - Rated 06 Mar 2022
64 6% The Cursed (2021) - Rated 06 Mar 2022
72 27% Limbo (2021) - Rated 21 Feb 2022
85 69% Parasite (2019) - Rated 20 Feb 2022
78 47% Squid Game (2021) - Rated 20 Feb 2022
93 91% Death Note (2006) - Rated 20 Feb 2022