Sallymw1970
Flick Fan - 48 Film Ratings
Member Since: 30 Jan 2022
Location: Christchurch , Canterbury , New Zealand
Recent Ratings
Check out Sallymw1970's...
91 42% | The Unforgivable (2021) - Rated 19 Feb 2022 |
80 30% | Test Pattern (2021) - Rated 08 Feb 2022 |
30 13% | Eternals (2021) - Rated 08 Feb 2022 |
65 27% | The Guilty (2021) - Rated 06 Feb 2022 |
93 54% | Spider-Man: No Way Home (2021) - Rated 05 Feb 2022 |
93 54% | Don't Look Up (2021) - Rated 05 Feb 2022 |
97 72% | Empire of the Sun (1987) - Rated 02 Feb 2022 |
98 86% | The Fall (2013) - Rated 01 Feb 2022 |
85 32% | Dune (2021) - Rated 01 Feb 2022 |
93 54% | Dead Man Walking (1995) - Rated 30 Jan 2022 |