sami_r
Recent Ratings
Check out sami_r's...
85 73% | Forrest Gump (1994) - Rated 15 Feb 2017 |
75 32% | Zootopia (2016) - Rated 15 Feb 2017 |
80 53% | Ghostbusters II (1989) - Rated 15 Feb 2017 |
75 32% | Scary Movie (2000) - Rated 15 Feb 2017 |
80 53% | Volver (2006) - Rated 15 Feb 2017 |
100 97% | Aliens (1986) - Rated 15 Feb 2017 |
75 32% | The Terminal (2004) - Rated 15 Feb 2017 |
70 18% | Tron: Legacy (2010) - Rated 15 Feb 2017 |
75 32% | Congo (1995) - Rated 15 Feb 2017 |
95 93% | The Shining (1980) - Rated 15 Feb 2017 |