samquarter

samquarter
Movie Buff - 184 Film Ratings
Member Since: 15 May 2016
Location: California, USA
Age: 49
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: A pro at being unprofessional

more Recent Ratings

89 83% Schitt's Creek (2015) - Rated 24 Aug 2017
84 51% Ozark (2017) - Rated 24 Aug 2017
86 69% Grace and Frankie (2015) - Rated 24 Aug 2017
40 20% Gilmore Girls: A Year in the Life (2016) - Rated 24 Aug 2017
89 83% Better Call Saul (2015) - Rated 24 Aug 2017
82 42% The Raspberry Reich (2004) - Rated 20 May 2016
67 26% Stranger by the Lake (2013) - Rated 20 May 2016
86 69% Basquiat (1996) - Rated 18 May 2016
90 88% Mishima: A Life in Four Chapters (1985) - Rated 18 May 2016
89 83% Lady Sings the Blues (1972) - Rated 17 May 2016