sanc6284

sanc6284
Movie Buff - 133 Film Ratings
Member Since: 04 Feb 2017
Location: USA

more Recent Ratings

Check out sanc6284's...

69 57% Pitch Black (2000) - Rated 04 Feb 2017
83 83% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 04 Feb 2017
51 31% Spartacus (2010) - Rated 04 Feb 2017
60 41% The Sound of Music (1965) - Rated 04 Feb 2017
20 9% The Blind Side (2009) - Rated 04 Feb 2017
72 65% The Matrix (1999) - Rated 04 Feb 2017
42 21% The Arrival (1996) - Rated 04 Feb 2017
79 77% Rogue One: A Star Wars Story (2016) - Rated 04 Feb 2017
84 85% Arrival (2016) - Rated 04 Feb 2017
62 44% Braveheart (1995) - Rated 04 Feb 2017