schiele

schiele_ii
Flick Fan - 35 Film Ratings
Member Since: 24 Dec 2013
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 55% Uzak (2002) - Rated 20 Jul 2014
30 10% Girl, Interrupted (1999) - Rated 19 Jul 2014
77 77% City of God (2002) - Rated 19 Jul 2014
79 87% Persona (1966) - Rated 19 Jul 2014
65 47% Three Monkeys (2008) - Rated 19 Jul 2014
70 55% L'avventura (1960) - Rated 19 Jul 2014
78 82% L'Eclisse (1962) - Rated 19 Jul 2014
60 32% Chinatown (1974) - Rated 19 Jul 2014
40 18% Brazil (1985) - Rated 19 Jul 2014
58 27% Her (2013) - Rated 19 Jul 2014