schwevy

schwevy
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 22 May 2022
Location: Dublin, Dublin 15, Ireland

more Recent Ratings

90 94% The Battle of Algiers (1966) - Rated 22 May 2022
80 64% Mystic River (2003) - Rated 22 May 2022
84 85% The Wind That Shakes the Barley (2006) - Rated 22 May 2022
71 32% Zodiac (2007) - Rated 22 May 2022
70 20% The Batman (2022) - Rated 22 May 2022
80 64% In the Name of the Father (1993) - Rated 22 May 2022
75 50% The Lego Movie (2014) - Rated 22 May 2022
90 94% The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Rated 22 May 2022
70 20% Rogue One: A Star Wars Story (2016) - Rated 22 May 2022
80 64% Blade Runner (1982) - Rated 22 May 2022