sinaspy

sinaspy
Flick Fan - 55 Film Ratings
Member Since: 23 Dec 2013
Location: Tehran, Iran

more Recent Ratings

75 45% Finding Nemo (2003) - Rated 23 Dec 2013
75 45% Star Trek (2009) - Rated 23 Dec 2013
85 82% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 23 Dec 2013
90 92% Constantine (2005) - Rated 23 Dec 2013
80 67% The Avengers (2012) - Rated 23 Dec 2013
50 8% The Twilight Saga: New Moon (2009) - Rated 23 Dec 2013
75 45% Jurassic Park (1993) - Rated 23 Dec 2013
65 16% The Shining (1980) - Rated 23 Dec 2013
75 45% The Sixth Sense (1999) - Rated 23 Dec 2013
80 67% Heat (1995) - Rated 23 Dec 2013