sludgebot
Recent Ratings
Check out sludgebot's...
80 36% | Lucifer (2016) - Rated 11 May 2024 |
90 44% | Escape from New York (1981) - Rated 11 May 2024 |
60 18% | Ghost Dog: The Way of the Samurai (1999) - Rated 11 May 2024 |
100 79% | Dexter's Laboratory (1995) - Rated 11 May 2024 |
90 44% | Shaun of the Dead (2004) - Rated 11 May 2024 |
100 79% | Requiem for a Dream (2000) - Rated 11 May 2024 |
100 79% | Mr. Nobody (2009) - Rated 11 May 2024 |
95 55% | Better Call Saul (2015) - Rated 11 May 2024 |
95 55% | Breaking Bad (2008) - Rated 11 May 2024 |
0 1% | The Big Bang Theory (2007) - Rated 11 May 2024 |