solidclimate

solidclimate
Flick Fan - 21 Film Ratings
Member Since: 10 Mar 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 83% The Long Kiss Goodnight (1996) - Rated 10 Mar 2017
95 83% Man on Fire (2004) - Rated 10 Mar 2017
95 83% Transcendence (2014) - Rated 10 Mar 2017
90 64% Stranger Than Fiction (2006) - Rated 10 Mar 2017
50 2% Transformers (2007) - Rated 10 Mar 2017
95 83% Arrival (2016) - Rated 10 Mar 2017
85 42% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 10 Mar 2017
90 64% Zero Effect (1998) - Rated 10 Mar 2017
85 42% Colossus: The Forbin Project (1970) - Rated 10 Mar 2017
99 97% Monty Python and the Holy Grail (1975) - Rated 10 Mar 2017