spine

spine
Flick Fan - 60 Film Ratings
Member Since: 18 Jan 2020
Location: USA

more Recent Ratings

91 72% The Day the Earth Stood Still (1951) - Rated 19 Jan 2020
90 62% The Lincoln Lawyer (2011) - Rated 19 Jan 2020
90 62% Serenity (2005) - Rated 18 Jan 2020
97 87% Starship Troopers (1997) - Rated 18 Jan 2020
87 50% Independence Day (1996) - Rated 18 Jan 2020
96 84% Inception (2010) - Rated 18 Jan 2020
87 50% Zodiac (2007) - Rated 18 Jan 2020
99 92% The Green Mile (1999) - Rated 18 Jan 2020
99 92% The Thing (1982) - Rated 18 Jan 2020
97 87% Jurassic Park (1993) - Rated 18 Jan 2020