st0w

st0w
Flick Fan - 52 Film Ratings
Member Since: 29 Nov 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 50% Antichrist (2009) - Rated 06 Mar 2023
90 80% Office Space (1999) - Rated 02 Jan 2023
100 94% South Park (1997) - Rated 07 Jun 2021
75 50% Uncut Gems (2019) - Rated 07 Jun 2021
80 62% Paterson (2016) - Rated 13 Apr 2021
80 62% Margin Call (2011) - Rated 20 Dec 2020
90 80% The Big Short (2015) - Rated 20 Dec 2020
85 70% Halt and Catch Fire (2014) - Rated 19 Nov 2018
78 56% Black Mirror (2011) - Rated 18 Nov 2018
70 40% GLOW (2017) - Rated 17 Nov 2018