steekjelos
Recent Ratings
Check out steekjelos's...
50 8% | Mood Indigo (2013) - Rated 17 Jun 2013 |
70 54% | Night Train to Lisbon (2013) - Rated 17 Jun 2013 |
70 54% | Oz the Great and Powerful (2013) - Rated 17 Jun 2013 |
50 8% | The Grandmaster (2013) - Rated 17 Jun 2013 |
40 1% | Side Effects (2013) - Rated 17 Jun 2013 |
90 95% | Before Midnight (2013) - Rated 17 Jun 2013 |
80 79% | Django Unchained (2012) - Rated 17 Jun 2013 |
60 26% | Wadjda (2012) - Rated 17 Jun 2013 |
60 26% | Skyfall (2012) - Rated 17 Jun 2013 |
80 79% | Flight (2012) - Rated 17 Jun 2013 |