We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
stjhka

Film Freak - 553 Film Ratings

Member Since: Nov 21, 2019

Location: Germany

more Recent Ratings
80 73% Climax (2018) - Dec 01, 2019
90 90% The Lives of Others (2006) - Nov 23, 2019
60 22% The Maltese Falcon (1931) - Nov 22, 2019
80 73% A Trip to the Moon (1902) - Nov 22, 2019
80 73% Falling Leaves (1912) - Nov 22, 2019
80 73% Ingeborg Holm (1913) - Nov 22, 2019
70 48% Cabiria (1914) - Nov 22, 2019
70 48% The Birth of a Nation (1915) - Nov 22, 2019
80 73% Intolerance (1916) - Nov 22, 2019
80 73% The President (1919) - Nov 22, 2019