sws

sws
Film Freak - 538 Film Ratings
Member Since: 11 Mar 2013
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 44% Being There (1979) - Rated 17 Mar 2017
70 37% Taken (2008) - Rated 17 Mar 2017
86 68% Ran (1985) - Rated 17 Mar 2017
76 41% The Exorcist (1973) - Rated 17 Mar 2017
55 29% Fifty Shades of Grey (2015) - Rated 17 Mar 2017
98 99% Eyes Without a Face (1960) - Rated 17 Mar 2017
80 48% Secretary (2002) - Rated 17 Mar 2017
67 35% The Bling Ring (2013) - Rated 17 Mar 2017
72 38% The Pink Panther (2006) - Rated 17 Mar 2017
89 81% The Seventh Seal (1957) - Rated 17 Mar 2017