tackyfilm

tackyfilm
Movie Buff - 224 Film Ratings
Member Since: 29 May 2022
Location: Toccoa, Georgia, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 6% Selfie (2014) - Rated 12 Jun 2022
89 73% Misery (1990) - Rated 01 Jun 2022
45 1% Wind River (2017) - Rated 01 Jun 2022
100 99% Bo Burnham: Inside (2021) - Rated 01 Jun 2022
90 81% The Good Place (2016) - Rated 31 May 2022
91 88% Forrest Gump (1994) - Rated 31 May 2022
92 91% Community (2009) - Rated 31 May 2022
87 61% Gerald's Game (2017) - Rated 31 May 2022
86 54% The Wire (2002) - Rated 29 May 2022
97 96% Watchmen (2019) - Rated 29 May 2022