taffer

taffer
Film Freak - 628 Film Ratings
Member Since: 26 Mar 2013
Location: Finland

more Recent Ratings

63 30% Madagascar (2005) - Rated 29 Mar 2013
65 35% Scream 2 (1997) - Rated 29 Mar 2013
86 86% Hotel Rwanda (2004) - Rated 29 Mar 2013
62 28% Pretty Woman (1990) - Rated 29 Mar 2013
80 70% Riki-Oh: The Story of Ricky (1991) - Rated 29 Mar 2013
55 16% Snow White and the Huntsman (2012) - Rated 29 Mar 2013
33 0% Spice World (1997) - Rated 29 Mar 2013
60 25% Twin Peaks: Fire Walk with Me (1992) - Rated 29 Mar 2013
48 8% Twins (1988) - Rated 29 Mar 2013
73 50% Happy Feet (2006) - Rated 29 Mar 2013