talkdostop

talkdostop
Flick Fan - 24 Film Ratings
Member Since: 23 Aug 2015
Location: Hungary
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 89% Adam's Apples (2005) - Rated 25 Aug 2015
100 89% The Idiots (1998) - Rated 25 Aug 2015
100 89% Fight Club (1999) - Rated 25 Aug 2015
30 2% Independence Day (1996) - Rated 25 Aug 2015
56 27% The Love Guru (2008) - Rated 25 Aug 2015
40 16% Anger Management (2003) - Rated 25 Aug 2015
35 10% Day of Wrath (2006) - Rated 25 Aug 2015
90 77% Cloud Atlas (2012) - Rated 25 Aug 2015
100 89% Rosencrantz & Guildenstern Are Dead (1990) - Rated 25 Aug 2015
79 47% The Young and Prodigious T.S. Spivet (2014) - Rated 25 Aug 2015