Thoril

thoril
Flick Fan - 18 Film Ratings
Member Since: 03 Apr 2017
Location: Canada

more Recent Ratings

82 61% The Nice Guys (2016) - Rated 03 Apr 2017
79 52% The Fits (2016) - Rated 03 Apr 2017
17 2% Nine Lives (2016) - Rated 03 Apr 2017
24 8% Suicide Squad (2016) - Rated 03 Apr 2017
31 13% Warcraft (2016) - Rated 03 Apr 2017
72 36% The Greasy Strangler (2016) - Rated 03 Apr 2017
93 80% Krisha (2016) - Rated 03 Apr 2017
68 25% Split (2017) - Rated 03 Apr 2017
65 19% My Scientology Movie (2015) - Rated 03 Apr 2017
95 91% The Red Turtle (2016) - Rated 03 Apr 2017