timfilms

timfilms
Flick Fan - 96 Film Ratings
Member Since: 25 Nov 2013
Location: USA

more Recent Ratings

Check out timfilms's...

100 60% Better Call Saul (2015) - Rated 27 Aug 2024
85 9% Seconds (1966) - Rated 27 Aug 2024
100 60% (1963) - Rated 27 Aug 2024
85 9% HyperNormalisation (2016) - Rated 27 Aug 2024
95 14% Visions of Light (1992) - Rated 27 Aug 2024
100 60% Bukowski: Born into This (2003) - Rated 27 Aug 2024
100 60% Dogtooth (2009) - Rated 19 Feb 2017
100 60% Happiness (1998) - Rated 19 Feb 2017
100 60% Synecdoche, New York (2008) - Rated 15 Jan 2017
100 60% Samsara (2011) - Rated 15 Jan 2017