timmy88

timmy88
Movie Buff - 156 Film Ratings
Member Since: 16 Aug 2015
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 58% Perfect Days (2023) - Rated 17 Mar 2024
80 41% Scarface (1983) - Rated 13 Mar 2024
85 60% System Crasher (2019) - Rated 11 Mar 2024
82 58% Who Framed Roger Rabbit (1988) - Rated 10 Mar 2024
81 58% Blush (2021) - Rated 26 Feb 2024
90 74% Your Name. (2016) - Rated 26 Feb 2024
85 60% Death Parade (2015) - Rated 26 Feb 2024
0% Serial Experiments: Lain (1998) - Rated 26 Feb 2024
85 60% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 26 Feb 2024
70 15% Why Does Herr R. Run Amok? (1970) - Rated 21 Oct 2015