TomCass

tomcass
Movie Buff - 107 Film Ratings
Member Since: 08 Jul 2022
Location: Argentina

more Recent Ratings

70 41% Glass Onion: A Knives Out Mystery (2022) - Rated 24 Dec 2022
80 75% Rogue One: A Star Wars Story (2016) - Rated 24 Dec 2022
50 3% Marcel the Shell with Shoes On (2022) - Rated 15 Dec 2022
60 18% Smile (2022) - Rated 14 Dec 2022
70 41% Barbarian (2022) - Rated 11 Nov 2022
60 18% See How They Run (2022) - Rated 11 Nov 2022
75 53% Bullet Train (2022) - Rated 02 Oct 2022
60 18% Fall (2022) - Rated 04 Sep 2022
60 18% Nope (2022) - Rated 04 Sep 2022
80 75% Top Gun: Maverick (2022) - Rated 01 Sep 2022