triky1

triky1
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 09 Feb 2018
Location: Italy
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

0% Coco (2017) - Rated 09 Feb 2018
100 0% Trading Places (1983) - Rated 09 Feb 2018
100 0% The Matrix (1999) - Rated 09 Feb 2018
100 0% The Social Network (2010) - Rated 09 Feb 2018
100 0% The Imitation Game (2014) - Rated 09 Feb 2018
100 0% Back to the Future Part II (1989) - Rated 09 Feb 2018
100 0% Contact (1997) - Rated 09 Feb 2018
90 0% Flightplan (2005) - Rated 09 Feb 2018
90 0% School of Rock (2003) - Rated 09 Feb 2018
100 0% Wall Street (1987) - Rated 09 Feb 2018