trism4ever
Recent Ratings
Check out trism4ever's...
95 95% | Vertigo (1958) - Rated 12 Dec 2021 |
90 81% | Wild Things (1998) - Rated 12 Dec 2021 |
95 95% | The Usual Suspects (1995) - Rated 12 Dec 2021 |
90 81% | Unbreakable (2000) - Rated 12 Dec 2021 |
80 41% | Source Code (2011) - Rated 12 Dec 2021 |
95 95% | The Sixth Sense (1999) - Rated 12 Dec 2021 |
90 81% | The Secret in Their Eyes (2009) - Rated 12 Dec 2021 |
80 41% | Soylent Green (1973) - Rated 12 Dec 2021 |
90 81% | Witness for the Prosecution (1957) - Rated 29 Mar 2021 |
85 69% | A Quiet Place (2018) - Rated 29 Mar 2021 |