tugcedxmir

tugcedxmir
Movie Buff - 305 Film Ratings
Member Since: 27 May 2021
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

72 42% Everybody Knows (2018) - Rated 03 Jun 2021
81 93% Wings of Desire (1987) - Rated 31 May 2021
72 42% Liar Liar (1997) - Rated 27 May 2021
60 15% Kiss Kiss Bang Bang (2005) - Rated 27 May 2021
77 71% A Time for Drunken Horses (2000) - Rated 27 May 2021
77 71% Nocturnal Animals (2016) - Rated 27 May 2021
78 77% Eyes Wide Shut (1999) - Rated 27 May 2021
78 77% Dallas Buyers Club (2013) - Rated 27 May 2021
71 36% Neredesin Firuze (2004) - Rated 27 May 2021
81 93% Spirited Away (2001) - Rated 27 May 2021