turkenh

turkenh
Flick Fan - 47 Film Ratings
Member Since: 10 Oct 2014
Location: İstanbul, Turkey

more Recent Ratings

90 76% Parasite (2019) - Rated 09 Feb 2020
75 23% Project Almanac (2015) - Rated 16 Jan 2019
77 28% In the Heart of the Sea (2015) - Rated 19 Feb 2018
82 46% Moon (2009) - Rated 11 Jul 2017
85 59% Arrival (2016) - Rated 11 Jul 2017
92 84% Passengers (2016) - Rated 13 Jun 2017
70 13% My Life as a Zucchini (2016) - Rated 13 Jun 2017
85 59% Get Out (2017) - Rated 13 Jun 2017
83 50% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 21 May 2017
82 46% Coherence (2013) - Rated 01 Mar 2017