ultromagnet

ultromagnet
Flick Fan - 39 Film Ratings
Member Since: 29 Apr 2024
Location: Quezon City, NCR, Philippines

more Recent Ratings

90 60% Barbarian (2022) - Rated 01 Sep 2024
95 76% Hereditary (2018) - Rated 22 Aug 2024
90 60% Oddity (2024) - Rated 22 Aug 2024
95 76% Exhuma (2024) - Rated 22 Aug 2024
100 91% La La Land (2016) - Rated 04 Jun 2024
75 7% The Call (2020) - Rated 04 Jun 2024
100 91% Kamera o tomeru na! (2017) - Rated 03 Jun 2024
100 91% WALL·E (2008) - Rated 18 May 2024
95 76% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 12 May 2024
85 33% Annabelle (2014) - Rated 03 May 2024