valent

valent
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 10 Nov 2015
Location: Italy

more Recent Ratings

60 35% Ocean's Twelve (2004) - Rated 10 Nov 2015
60 35% The Terminal (2004) - Rated 10 Nov 2015
30 14% The Rocky Horror Picture Show (1975) - Rated 10 Nov 2015
70 67% O Brother, Where Art Thou? (2000) - Rated 10 Nov 2015
70 67% A Separation (2011) - Rated 10 Nov 2015
65 50% The Client (1994) - Rated 10 Nov 2015
15 5% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 10 Nov 2015
80 88% Pretty Woman (1990) - Rated 10 Nov 2015
65 50% Drive (2011) - Rated 10 Nov 2015
55 26% Blood Diamond (2006) - Rated 10 Nov 2015