Velvetfinger

velvetfinger
Flick Fan - 31 Film Ratings
Member Since: 16 Apr 2017

more Recent Ratings

Check out Velvetfinger's...

70 33% Ocean's Eleven (2001) - Rated 16 Apr 2017
1% Batman & Robin (1997) - Rated 16 Apr 2017
86 59% Children of Men (2006) - Rated 16 Apr 2017
75 40% Old School (2003) - Rated 16 Apr 2017
88 62% Donnie Darko (2001) - Rated 16 Apr 2017
96 88% The Maltese Falcon (1941) - Rated 16 Apr 2017
11 11% Independence Day (1996) - Rated 16 Apr 2017
94 82% Taxi Driver (1976) - Rated 16 Apr 2017
98 93% This Is Spinal Tap (1984) - Rated 16 Apr 2017
83 53% The Jerk (1979) - Rated 16 Apr 2017