xristos0par

xristos0par
Flick Fan - 82 Film Ratings
Member Since: 01 Dec 2015
Location: Greece
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 12% The Girl Next Door (2004) - Rated 11 Dec 2015
95 98% O Thiasos (1975) - Rated 08 Dec 2015
85 56% Intouchables (2011) - Rated 08 Dec 2015
90 79% Downfall (2004) - Rated 01 Dec 2015
89 70% The Pianist (2002) - Rated 01 Dec 2015
82 44% Orphan (2009) - Rated 01 Dec 2015
80 36% The Purge (2013) - Rated 01 Dec 2015
72 15% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 01 Dec 2015
65 8% Arachnophobia (1990) - Rated 01 Dec 2015
87 65% A Nightmare on Elm Street (1984) - Rated 01 Dec 2015