xrsalcedo

xrsalcedo
Movie Buff - 360 Film Ratings
Member Since: 25 Apr 2013
Location: Bulacan, Philippines
Bio: Damaged Goods

more Recent Ratings

Check out xrsalcedo's...

42% Finding Dory (2016) - Rated 03 Nov 2016
68% Possession (1981) - Rated 22 Oct 2016
21% X-Men: Apocalypse (2016) - Rated 19 Sep 2016
42% The Conjuring 2 (2016) - Rated 19 Sep 2016
68% Last Days in the Desert (2015) - Rated 16 Sep 2016
21% Train to Busan (2016) - Rated 16 Sep 2016
89% The Lobster (2015) - Rated 04 Sep 2016
42% The Dark Horse (2014) - Rated 29 Aug 2016
21% Touched With Fire (2016) - Rated 19 Aug 2016
89% Embrace of the Serpent (2015) - Rated 12 Aug 2016