Yahyaa

yahyaa
Movie Buff - 385 Film Ratings
Member Since: 20 Jul 2013
Location: Tehran, Iran
Bio: Nothing...

more Recent Ratings

80 82% After Life (2019) - Rated 12 Mar 2022
75 51% Jour de fête (1949) - Rated 29 Mar 2020
88 96% Rick and Morty (2013) - Rated 24 Mar 2020
80 82% The Alienist (2018) - Rated 23 Mar 2020
80 82% The Fall (2008) - Rated 23 Mar 2020
72 40% Border (2018) - Rated 23 Mar 2020
85 94% The Haunting of Hill House (2018) - Rated 20 Mar 2020
80 82% Messiah (2020) - Rated 20 Mar 2020
75 51% Synonymes (2019) - Rated 18 Mar 2020
80 82% Parasite (2019) - Rated 18 Mar 2020