zebra8lion

zebra8lion
Movie Buff - 186 Film Ratings
Member Since: 26 Jan 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

59 50% The Princess Bride (1987) - Rated 26 Jan 2014
50 31% The Island of Dr. Moreau (1996) - Rated 26 Jan 2014
44 20% Die Another Day (2002) - Rated 26 Jan 2014
51 33% Osmosis Jones (2001) - Rated 26 Jan 2014
69 76% A Fistful of Dollars (1964) - Rated 26 Jan 2014
69 76% Mallrats (1995) - Rated 26 Jan 2014
58 46% Animal House (1978) - Rated 26 Jan 2014
46 22% Thor (2011) - Rated 26 Jan 2014
62 61% Catch Me If You Can (2002) - Rated 26 Jan 2014
78 92% A Christmas Story (1983) - Rated 26 Jan 2014