zvsanders

zvsanders
Flick Fan - 42 Film Ratings
Member Since: 23 Apr 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 88% Deadpool (2016) - Rated 23 Apr 2016
95 96% Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Rated 23 Apr 2016
85 76% Arbitrage (2012) - Rated 23 Apr 2016
85 76% Margin Call (2011) - Rated 23 Apr 2016
80 60% X-Men: Days of Future Past (2014) - Rated 23 Apr 2016
65 32% The Lego Movie (2014) - Rated 23 Apr 2016
70 39% A Most Wanted Man (2014) - Rated 23 Apr 2016
80 60% John Wick (2014) - Rated 23 Apr 2016
85 76% Guardians of the Galaxy (2014) - Rated 23 Apr 2016
65 32% Captain America: The Winter Soldier (2014) - Rated 23 Apr 2016