![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
CSolace | |
![]() |
Movie Buff - 205 Films Ranked
Member Since: Mar 12, 2010
Location: UK
|

| 85 | Back to the Future (1985) - Mar 15, 2010 |
| 85 | The Green Mile (1999) - Mar 15, 2010 |
| 79 | Heat (1995) - Mar 15, 2010 |
| 1 | Closer (2004) - Mar 15, 2010 |
| 80 | Pay It Forward (2000) - Mar 15, 2010 |
| 75 | Babel (2006) - Mar 12, 2010 |
| 89 | Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark (1981) - Mar 12, 2010 |
| 90 | Cinderella Man (2005) - Mar 12, 2010 |
| 96 | The Big Lebowski (1998) - Mar 12, 2010 |
| 75 | Jerry Maguire (1996) - Mar 12, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |