![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Ironf | |
![]() |
Film Freak - 887 Films Ranked
Member Since: Apr 22, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 50 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 35 | About Schmidt (2002) - Aug 13, 2007 |
| 85 | The Abyss (1989) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007 |
| 35 | The Adventures of Pluto Nash (2002) - Aug 13, 2007 |
| 15 | The Adventures of Rocky and Bullwinkle (2000) - Aug 13, 2007 |
| 45 | Agent Cody Banks 2: Destination London (2004) - Aug 13, 2007 |
| 70 | AVP: Alien vs. Predator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Alien: Resurrection (1997) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Alien (1979) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |