![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Nena | |
![]() |
Movie Buff - 422 Films Ranked
Member Since: Aug 3, 2009
Location: Hrvatska, Croatia
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | War Horse (2011) - Jan 28, 2012 |
| 75 | The Ides of March (2011) - Dec 26, 2011 |
| 85 | The Ledge (2011) - Sep 11, 2011 |
| 80 | The Lives of Others (2006) - Aug 18, 2011 |
| 75 | Hereafter (2010) - Mar 27, 2011 |
| 80 | Rabbit Hole (2010) - Mar 27, 2011 |
| 85 | Uncertainty (2008) - Apr 04, 2010 |
| 70 | Mammoth (2009) - Apr 02, 2010 |
| 25 | Sherlock Holmes (2009) - Mar 10, 2010 |
| 10 | 2012 (2009) - Mar 10, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |