Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Nexusix
Film Freak - 744 Films Ranked
Member Since: Oct 16, 2010
Location: USA
Recent Rankings
90 Virtuosity (1995) - Dec 15, 2010
89 Eagle Eye (2008) - Oct 22, 2010
88 Just Like Heaven (2005) - Oct 22, 2010
50 Pollock (2000) - Oct 22, 2010
60 Unforgiven (1992) - Oct 22, 2010
80 Casino (1995) - Oct 22, 2010
98 Equilibrium (2002) - Oct 22, 2010
85 Dick Tracy (1990) - Oct 22, 2010
90 Bubble Boy (2001) - Oct 22, 2010
80 The Terminal (2004) - Oct 22, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Nexusix. Why not go rank more films, then come back and check it out again?