![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
abacus53 | |
![]() |
Movie Buff - 263 Films Ranked
Member Since: Apr 25, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 60 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 80 | About Schmidt (2002) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Akira (1988) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Alfie (2004) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Alien (1979) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Along Came Polly (2004) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Amélie (2001) - Aug 13, 2007 |
| 80 | American Psycho (2000) - Aug 13, 2007 |
| 40 | America's Sweethearts (2001) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Amores Perros (2000) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |