Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
dkeeper
Film Freak - 535 Films Ranked
Member Since: Oct 20, 2011
Location: Brazil
Recent Rankings
90 Drive (2011) - Feb 26, 2012
90 The Descendants (2011) - Feb 26, 2012
92 Hugo (2011) - Feb 26, 2012
94 Crazy, Stupid, Love (2011) - Feb 26, 2012
10 Big Daddy (1999) - Dec 13, 2011
97 The Skin I Live In (2011) - Dec 13, 2011
10 The Hot Chick (2002) - Dec 01, 2011
48 30 Days of Night (2007) - Dec 01, 2011
40 Keeping the Faith (2000) - Dec 01, 2011
95 Last Year at Marienbad (1961) - Dec 01, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with dkeeper. Why not go rank more films, then come back and check it out again?