Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum The state of sci-fi
the Blog Server Upgrade
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
elbandito95
Member Since: Apr 5, 2012
Location: barcelona, Spain
Recent Rankings
77 T8 American Reunion (2012) - May 21, 2012
72 T6 Chronicle (2012) - May 14, 2012
80 T10 Intouchables (2011) - May 13, 2012
79 T9 Saving Private Ryan (1998) - Apr 09, 2012
76 T8 Stalingrad (1989) - Apr 08, 2012
76 T8 The Kite Runner (2007) - Apr 08, 2012
75 T7 Snatch (2000) - Apr 08, 2012
71 T5 The Silence of the Lambs (1991) - Apr 08, 2012
69 T5 Shanghai Knights (2003) - Apr 08, 2012
67 T4 Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Apr 08, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with elbandito95. Why not go rank more films, then come back and check it out again?