Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
jennamarie12
Movie Buff - 106 Films Ranked
Member Since: Oct 18, 2009
Location: USA
Recent Rankings
95 Gladiator (2000) - Oct 18, 2009
82 Troy (2004) - Oct 18, 2009
80 Dan in Real Life (2007) - Oct 18, 2009
85 Made of Honor (2008) - Oct 18, 2009
90 Sex and the City (2008) - Oct 18, 2009
85 Heartbreakers (2001) - Oct 18, 2009
85 Cinderella Man (2005) - Oct 18, 2009
70 The Other Boleyn Girl (2008) - Oct 18, 2009
89 The Horse Whisperer (1998) - Oct 18, 2009
82 Meet Joe Black (1998) - Oct 18, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with jennamarie12. Why not go rank more films, then come back and check it out again?