mrfb9759

mrfb9759
Movie Buff - 126 Film Ratings
Member Since: 15 Oct 2007
Location: perth, wa, Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: web applications manager for community newspaper group in perth, western australia.

more Recent Ratings

70 70% Erin Brockovich (2000) - Rated 15 Oct 2007
70 70% Fargo (1996) - Rated 15 Oct 2007
40 13% Madagascar (2005) - Rated 15 Oct 2007
90 97% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 15 Oct 2007
65 58% Coneheads (1993) - Rated 15 Oct 2007
65 58% Flatliners (1990) - Rated 15 Oct 2007
50 28% The Sum of All Fears (2002) - Rated 15 Oct 2007
45 21% Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Rated 15 Oct 2007
50 28% House of 1000 Corpses (2003) - Rated 15 Oct 2007
45 21% American Pie 2 (2001) - Rated 15 Oct 2007