nealakalan

nealakalan
Flick Fan - 60 Film Ratings
Member Since: 24 Nov 2014
Location: izmir, buca, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 90% Naked (1993) - Rated 30 Nov 2014
79 32% Gone Girl (2014) - Rated 24 Nov 2014
81 49% Inglourious Basterds (2009) - Rated 24 Nov 2014
78 22% Transformers: Dark of the Moon (2011) - Rated 24 Nov 2014
88 87% Full Metal Jacket (1987) - Rated 24 Nov 2014
91 95% Fight Club (1999) - Rated 24 Nov 2014
85 74% 300 (2007) - Rated 24 Nov 2014
92 97% The Animatrix (2003) - Rated 24 Nov 2014
93 99% The Matrix (1999) - Rated 24 Nov 2014
"93"
82 58% Sin City: A Dame to Kill For (2014) - Rated 24 Nov 2014